Naší snahou je chovat se k hostům kamarádsky a s pravým moravským lidským přístupem tak, aby se potvrdila vyhlášená jihomoravská pohostinnost a přívětivost ... Tož dojeďte za náma ...Provozovatelem internetového obchodu www.vinarstvizimolka.cz je San Marco s.r.o., Nová 905, 696 11 Mutěnice, IČ:18828132, DIČ: CZ18828132.

Doručovací adresa:

San Marco s.r.o.
Nová 905
696 11 Mutěnice
Telefon: +420 777 24 34 23
e-mail: info@penzionmutenice.cz

Všeobecné obchodní, dodací a platební podmínky

Objednávání a nákup zboží

Zboží je možné objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu zasláním objednávky po vyplnění potřebných udajů.Zboží může objednat jen osoba starší 18 let.

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET.

Zrušení objednávky

Objednávku je možné zrušit před jejím odesláním. Po zrealizování kupní transakce není možné nákup zrušit. Informace které nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře slouží výlučně pro potřebu dodání požadovaného zboží a jeho fakturaci a nebudou poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využity. Naše společnost striktně dodržuje zákon o ochraně osobních údajů.

Způsob dodání a dodací termíny

Zboží je zákazníkovi doručeno dle jeho výběru:

  1. Osobně na adrese: U Nikolajky 16, Praha 5
  2. Zasláním prostřednictvím kurýra (TOPTRANS)

Zásilky jsou dodány obvykle během 72 hodin od podání objednávky, pokud je veškeré požadované zboží na skladě.

Platba za zboží

Platbu je možné realizovat na dobírku, nebo v hotovosti nebo platbou předem na účet.
Při osobním odběru zboží v naší prodejně a zvolené formě úhrady "hotovost" je možná platba pouze v hotovosti. Na těchto místech neakceptujeme platební karty.

Prodávající se zavazuje

Dodat správný druh a množství zboží, tak jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně, adekvátně zabalit zboží a odeslat zboží v dohodnuté lhůtě.

Kupující se zavazuje

Odebrat zakoupené, resp. objednané zboží na dobírku.

Prodávající nenese odpovědnost

Za překážky dodání zboží, které vzniknou zaviněním vyšší moci (válka, stávka, přírodní katastrofa).

Reklamace

Reklamace musí být uplatňovány písemnou formou e-mailem na adresu: info@penzionmutenice.cz
Reklamační řád se řídí obecnými reklamačními podmínkami. Reklamace se vztahuje pouze na prokazatelné výrobní vady způsobené výrobcem, které byly zjištěny ihned po dodávce zboží, nebo během jeho používání. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené uživatelem během běžného používání zboží.

Záruka

Záruka na dodané zboží je 2 roky od zakoupení zboží, resp. do uplynutí doby trvanlivosti jestliže prodávající neuvede jinak. Doba trvanlivosti je u zboží potravinářského charakteru uvedena přímo na jeho obalu. Záruku poskytujeme pouze v případě dodržení skladovacích podmínek uvedených na obalu zboží. Dodavatel může odmítnout reklamaci, pokud reklamovaná vada zboží může být způsobena nesprávným skladováním u zákazníka.

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit v případě, že byl dodán jiný druh zboží, nebo v jiném množství než jste si objednali. V takovém případě Vám dodáme chybějící zboží nebo zaměníme chybně dodané zboží v náhradním termínu, nebo dohodou Vám vrátíme uhrazenou cenu za nedodané zboží.
Podle platné legislativy EU máte právo od objednávky odstoupit a zboží vrátit do 7 pracovních dnů ode dne jeho převzetí. Nepoužité, nepoškozené zboží v původním obalu spolu s dodacím listem a označením, že jde o vrácení zboží je třeba zaslat na adresu naší prodejny (U Nikolajky 16, Praha 5). Doručení vráceného zboží je na Vaše náklady. Výjimku tvoří potravinářské výrobky, které nelze po zakoupení vrátit.

Závěrečná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky a právní řád České republiky se vztahují na všechny kupní smlouvy, uzavřené prostřednictvím internetové stránky našeho internetového obchodu a jsou nedílnou součástí kupní smlouvy mezi námi. Vyhrazujeme si právo na změnu těchto všeobecných obchodních podmínek. Povinnost písemného oznámení změny těchto všeobecných obchodních podmínkách je splněna umístěním na internetové stránce našeho internetového obchodu.
Zasláním objednávky potvrzujete, že jste si tyto všeobecné obchodní podmínky přečetli av celém rozsahu s nimi souhlasíte.