Naší snahou je chovat se k hostům kamarádsky a s pravým moravským lidským přístupem tak, aby se potvrdila vyhlášená jihomoravská pohostinnost a přívětivost ... Tož dojeďte za náma ...


Ubytování

Nabízíme ubytování ve velké vinařské obci Mutěnice na jižní Moravě, komfortní i levné ubytování ve dvou rodinných penzionech a jednom vinném sklepě s ubytováním – romantické ubytování pro menší skupinky, nedaleko města Hodonína, o celkové kapacitě 55 lůžek.

Penzion
Brněnská - P1

Penzion se nachází na hlavní trase procházející Mutěnicemi ve směru Hodonín - Brno. Má vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, bar s posezením pro cca 20 osob, zahradní posezení s krbem a možností vlastního grilování, úschovna jízdních kol.

Cena ubytování od 450 Kč

Pokoje: 3x 2 lůžkový, 3x 4 lůžkový, 1x 5 lůžkový

více info o ubytování

Penzion
Pod Bůdama - P2

Penzion se nachází cca 100m od centra vinných sklípků v Mutěnicích. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, vlastní vinný sklípek v suterénu - pouze degustace láhvových vín mutěnských vinařů, úschovna jízdních kol, stylový bar.

Cena ubytování od 600 Kč

Pokoje: 5x 2 lůžkový, 2x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový

více info o ubytování

Vinný sklep s ubytováním - P3

Ubytování je v klidné a romantické lokalitě, přímo v centru pravých slováckých vinných sklepů v Mutěnicích "Pod Bůdama". Každý pokoj je také vybaven luxusním vlastním sociálním zařízením.

Cena ubytování od 600 Kč

Pokoje: 1x 3 lůžkový, 2x 2 lůžkový s možností přistýlky

více info o ubytování

Apartmány
u babičky - P4

Apartmány se nachází v prostorách rodinného vinařství vedle penzionu P1. Každý apartmán má dvě oddělené ložnice, vstupní předsíň, samostatné WC a sprchu, společnou místnost s jednoduchou kuchyňskou linkou, lednicí, jídelním setem (stůl, židle).

Cena ubytování od 700 Kč

Apartmány: 2x 2 ložnice 3+3 lůžka, 2x 2ložnice 2+3 lůžka

více info o ubytování