Ubytování v Mutěnicích

Vyspěte se po degustaci vín dorůžova

Vyberte si jedno z našich 6 ubytování v Mutěnicích. Po degustačním večeru vám odpočinek v docházkové vzdálenosti od sklípku přijde vhod. Zároveň si můžete rezervovat i delší ubytování například pro rodinnou dovolenou na jižní Moravě.

Penzion San Marco - Brněnská

Objekt - P1
Přemýšlíte spíše nad dovolenou s rodinou? Vyberte si penzion San Marco Brněnská ve směru na Hodonín. V přívětivém ubytování pro rodiny s dětmi se vyspí až 23 osob.

Penzion San Marco - Pod Búdama

Objekt - P2
Jestli vám jde především o to, abyste to měli k penzionu co nejblíž, penzion San Marco Pod Búdama vám udělá radost. Najdete jej pouhých 100 metrů od centra mutěnických sklepů.

Sklípek s ubytováním

Objekt - P3
Ubytujte se přímo u zdroje. Ve sklípku U Zimolků, kde probíhají degustace vín, najdete 3 pokoje pro až 10 lidí. Pronajměte si celý objekt a budete moci ochutnávat i vína z vinotéky.

Penzion U Babičky

Objekt - P4
Hned vedle penzionu na Brněnské najdete penzion U Babičky. Rustikální ubytování si užijete, pokud milujete výhledy na vinice nebo do přilehlého sadu.

Vinařství San Marco s ubytováním

Objekt - P5
Přespat můžete i ve vinařství San Marco. Uvítá vás klidné prostředí vinic Pod Búdama se soukromou terasou, na kterou mají přístup pouze ubytovaní hosté.

Letní kemp

Objekt - P6
Zdřímněte si v létě po degustačním večírku pod širým nebem. Na rozlehlé zahradě penzionu Brněnská rozbijete stan nebo zaparkujete karavan.

Rezervace

Po - Pá 8:00 - 16:00 - +420 777 243 423

Dotazy

Jakékoliv dotazy směřujte na:
marek@zimolka.cz

Obchod

Zájemci o velkoobchodní ceny, vlastní dopravu, individuální nabídky
obchod@vinarstvizimolka.cz

Naše adresa

Zimolka Vinařství s.r.o.
Brněnská 727, 696 11 Mutěnice